منوی دسته بندی

YDP 144 پیانو یاماها دیجیتال

YDP 144 پیانو یاماها دیجیتال

YDP 144 پیانو یاماها دیجیتال

YDP 144 پیانو یاماها دیجیتال

YDP 144 پیانو یاماها دیجیتال

نواختن پیانو هستید، یا level شما، از مبتدی تا متوسط است، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما، خرید پیانو YDP-145، است. مانند سری‌های قبلی تولید شده توسط این شرکت، این پیانو نیز قابلیت‌های متفاوت و جذابی دارد که از میان آن‌ها میتوان به این موارد اشاره کرد:

یکی از نقاط قوت این محصول، بهره مندی از صداهای پیانوی بزرگ کنسرت CFX، در طراحی این پیانو است؛ پیانوی مشهوری که قادر است صداهای بلند را به همراه باس به شکلی طنین‌انداز، با صدایی فوق‌العاده رسا ترکیب کند.

پیانو YDP-145، دارای صفحه کلیدی با 88 کلاویه از نوع GHS است که قادر است در شما احساس نواختن یک پیانو آکوستیک را زنده کند. این کلاویه‌ها، برای شما امکان تکرار سریع نت‌ها و کنترل مناسب را فراهم میکنند.

برای داشتن صداهای دقیق و یکسان که دارای وضوح بالایی نیز هستند، طراحان، کلیدهای بالا تا پایین این پیانو، به صورت دقیقا یکسان طراحی کرده‌اند که سرشار از محتوای هارمونیک رنگارنگی است که به تمرین‌ها یا اجراهای شما، احساسی فوق‌العاده و لاکچری ببخشند.

یکی از چیزهایی که بیانگر میزان کیفیت و راحتی پیانویی است که خریداری میکنید، دارا بودن خاصیت کاهش جذب رطوبت کلاویه‌ها است. کلاویه‌های این مدل پیانو نیز درست شبیه مدل‌های پیشین از جنس عاج مصنوعی ساخته شده‌اند که با کاهش جذب رطوبت، به شما امکان اجراهایی طولانی‌تر و بدون استرس تعریق انگشتانتان روی کلاویه‌ها داشته باشید.

یکی دیگر از مزیت‌های اصلی این پیانو، برخلاف پیانوهای گرند، کم‌جا بودن این پیانو است که میتوانید به راحتی در هر گوشه‌ای اتاق یا سالن آن‌را جای دهید.

یکی از جذابیت‌های پیانوهای بزرگ، طنین سمپاتیکی است که به واسطه ارتعاش ساز ایجاد میشود است. پیانو YDP-145، از طریق فناوری جدیدی به نام Virtual Resonance Modeling Lite چنین رزونانس غنی را باز تولید میکند.

این پیانو، همچنین از ساختاری جدید استفاده میکند که با جلوگیری از پخش صدا در داخل کابینت پیانو، به شما امکان می دهد تابش صدای طبیعی و رزونانس سه بعدی مانند پیانوی آکوستیک را تجربه کنید.

همانطور که در سطرهای بالاتر اشاره کردیم، YDP-145، ویژگی اصلی این پیانو، ارائه صدای پیانوی بزرگ معتبری همچون پیانوی بزرگ کنسرت CFX است، علاوه بر این، YDP-145 دارای 10 صدای داخلی دیگر شامل پیانو برقی، ارگ، ویبرافون و زه نیز است.

YDP-145 دارای 353 آهنگ داخلی، از جمله 50 آهنگ معروف کلاسیک است، همچنین این پیانو دارای 303 تمرین جامع از روش های معروفی مانند Beyer، Burgmüller، Czerny و Hanon است.

در تولید پیانو YDP-145 از فناوری پیشرفته‌ای بهره برده شده است که به واسطه تصحیح بهینه تعادل صدا متناسب با تنظیم صدایی که انجام داده‌اید، صدایی بی‌نهایت طبیعی به شما هدیه می‌دهد که حتی در پخش صدا، به صورت بلندمدت نیز، برای گوش‌ها ملایم است.

مزیت دیگر این پیانو، برخورداری از افکت Stereophonic Optimizer است که با بازسازی صدای طبیعی و وسیعی که هنگام نشستن در مقابل یک پیانوی بزرگ آکوستیک تجربه می‌کنید، لذت بی‌نظیری را تجربه کنید، حتی زمانی که از هدفون استفاده می‌کنید.

یکی از برتری‌های این پیانو، داشتن بدنه و کابینت زیبا و با کیفیتی است که احساسی از شکوه و جلال پیانوهای کلاسیک را به شما منتقل میکند.

تنوع رنگی، سبب شده که این محصول با هر سلیقه‌ای سازگار باشد.به علاوه ظرافت ساخت این پیانو، زیبایی چشم‌نوازی را در آن ایجاد کرده است.

صفحه نخست

iranpianotunerir وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *